Společnost Techmax CZ s.r.o. vznikla v roce 2010. Z počátku jsme se zaměřovali na servis výpočetní techniky. Hlavní oblastí byly opravy výpočetní techniky na našich servisních pobočkách. Postupem času jsme rozšířili naše služby o poskytování IT podpory a správu sítě. V současné době je to naše primární činnost. Díky zkušenostem s hardware a opravami jsme schopni dodat našim zákazníkům komplexní služby od zajištění dodávek HW, jeho servisu a údržby až po nastavení serverů, aplikací a informačních systémů. Náš tým čítá pět IT specialistů, kteří jsou k dispozici zákazníkům.

Současným trendem je důraz na služby. Přínos a funkcionalita IT je z velké části v oblasti software, dat, nastavení a online dostupnosti. S rozšířením mobilních zařízení, internetové konektivity a cloudových služeb se pozornost IT společností přesouvá do těchto oblastí. Aktivně sledujeme moderní trendy a kontinuálně inovujeme naše služby. Našim cílem je poskytovat moderní, uživatelsky přívětivé IT služby, které našim zákazníkům skutečně pomáhají.

V souvislosti s růstem počtu zakázek v oblasti oprav mimo pobočky jsme založili společnost Techmax IT services s. r. o. Ta se zaměřuje na onsite servis a IT služby pro zahraniční zákazníky. Pracujeme i pro nadnárodní korporátní zákazníky jako lokální IT podpora.