Zajistíme Vám komplexní péči o Vaši počítačovou síť. Dodáme výpočetní techniku podle Vašich požadavků, zajistíme její instalaci i následný servis. Zabezpečíme síť proti virům a neoprávněným přístupům, nastavíme server, sdílení i tiskárny. Jsme schopni vytvořit/rekonstruovat síťovou kabeláž a také nastavit bezdrátová (wifi) zařízení.

Pro naše zákazníky vytváříme řešení, která jim pomáhají a přináší efektivitu v jejich práci. Postaráme se o konfiguraci a údržbu serveru, počítačů, tiskáren a dalších periferií. Nainstalujeme a nastavíme programy, které potřebujete. Poskytneme Vám konzultace a doporučíme vhodné postupy a řešení. Naše správa sítě Vám zajistí spolehlivý chod výpočetní techniky.

Nabízíme dva modely spolupráce: správu sítě za paušální měsíční poplatek nebo systém jednotlivě placených servisních zásahů dle potřeby. Paušální měsíční poplatek v sobě zahrnuje určité množství servisních hodin, zákazník má k dispozici technickou podporu a garantovanou reakční dobu. V případě modelu jednotlivých servisních výjezdů, platíte konkrétní servisní zásahy s možností garantované reakční doby. Rádi vám připravíme nabídku na míru.

Mám zájem o nabídku