Nabízíme širokou škálu podpůrných IT služeb. Tyto služby jsou vhodné pro společnosti, které nemají IT pracovníka v dosahu pobočky, nebo potřebují nárazově zvládnout specifické činnosti. Naši technici jsou schopni komunikovat anglicky.

Lokální podpora

Služba je určena pro firemní zákazníky, kteří nemají IT oddělení na každé pobočce, často je pouze v sídle společnosti nebo v zahraničí. Jsme schopni pracovat pod vzdáleným vedením Vašeho IT administrátora. Zpravidla se jedná o diagnostiku a odstranění závad zařízení, které nejsou vlivem poruchy spravovatelná na dálku. Dále instalace nových zařízení a jejich úvodní nastavení pro možnost centrální správy. V těchto případech, je nutná přítomnost technika přímo u zařízení, dojezd kmenového IT pracovníka může být časově náročný a ekonomicky neefektivní.

Instalace a přesuny výpočetní techniky

Zajistíme instalace a zapojení počítačů, tiskáren a serverů dle Vašeho zadání. Přestěhujeme IT zařízení z jedné lokality to druhé, včetně zabalení, dopravy a opětovného zapojení. Můžeme provést kompletní přesun, nebo pouze pomoci při specifických činnostech (montáže racků, UPS apod.).

Mám zájem o nabídku