Zajistíme Vám komplexní péči o Vaši počítačovou síť. Dodáme výpočetní techniku podle Vašich požadavků, zajistíme její instalaci i následný servis. Zabezpečíme síť proti virům a neoprávněným přístupům, nastavíme server, sdílení i tiskárny. Jsme schopni vytvořit/rekonstruovat síťovou kabeláž a také nastavit bezdrátová (wifi) zařízení.

Pro jednotlivce

Vhodné pro OSVČ, specialisty, lékaře, právníky apod.


od 1 500 Kč

za měsíc


Více informací

Firmy do 10 uživatelů

IT podpora na míru měnším týmům, které vyžaduji dostupnost a flexibilitu.


od 2 500 Kč

za měsíc


Více informací

Firmy nad 10 uživatelů

Správa stanic a serverů s důrazem na bezpečnost a dostupnost.


od 5 000 Kč

za měsíc


Více informací

Pro naše zákazníky vytváříme řešení, která jim pomáhají a přináší efektivitu v jejich práci. Postaráme se o konfiguraci a údržbu serveru, počítačů, tiskáren a dalších periferií. Nainstalujeme a nastavíme programy, které potřebujete. Poskytneme Vám konzultace a doporučíme vhodné postupy a řešení. Naše správa sítě Vám zajistí spolehlivý chod výpočetní techniky.

Správa sítě pro firmy do 10 uživatelů

Zajistíme IT služby pro menší týmy. Nastavíme datové úložiště, aplikace pro rychlou komunikaci v týmu, sdílení dat a zálohování. Zabezpečený přístup k datům z domova. Správa sítě zahrnuje aktivní monitoring důležitých zařízení, konzultace.

  • aktivní IT podpora pro menší týmy
  • nastavení serveru, stanic, uživatelských aplikací, učetního SW apod.
  • zabezpečení, monitoring, konzultace

Cena od 2 500 Kč za měsíc


Napsat dotaz


Služba zahrnuje 3 hodiny IT specialisty měsíčně, správu serveru, telefonickou podporu v pracovních dnech. Dokumentaci prováděných zásahů a nastavení. Proaktivní monitorování důležitých zařízení.


Správa sítě pro firmy nad 10 uživatelů

Zajistíme Vám správu Windows serveru, instalaci a nastavení uživatelských aplikací. IT podpora pro Microsoft 365, Teams nebo webhostingová řešení s vlastním emailovým serverem. Nastavíme a budeme spravovat síťové technologie, VPN připojení, WIFI sítě.

  • správa Windows serveru, Microsoft 365, VPN
  • důraz na bezpečnost, dostupnost služeb a minimalizace výpadků
  • pomoc s GDPR, konzultace

Cena od 5 000 Kč za měsíc


Napsat dotaz


Služba zahrnuje 7 hodin IT specialisty měsíčně, telefonickou podporu v pracovních dnech. Dokumentaci prováděných zásahů a nastavení. Proaktivní monitorování důležitých zařízení.


Správa sítě pro jednotlivce

IT podpora pro živnostníky a specialisty z různých oborů (lékaři, právníci, projektanti apod.), kteří potřebují pomoc při řešení běžných IT situací například:

  • pomoc s orientací v elektronické komunikaci s úřady a státní správou
  • nastavení počítače, tiskárny, emailu pro efektivní vedení agendy
  • zálohování dat, pomoc při výpadcích

Cena od 1 500 Kč za měsíc


Napsat dotaz


Služba zahrnuje 1,5 hodiny IT specialisty měsíčně, telefonickou podporu v pracovních dnech. Dokumentaci prováděných zásahů a nastavení. Proaktivní monitorování důležitých zařízení.


Nabízíme dva modely spolupráce: správu sítě za paušální měsíční poplatek nebo systém jednotlivě placených servisních zásahů dle potřeby. Paušální měsíční poplatek v sobě zahrnuje určité množství servisních hodin, zákazník má k dispozici technickou podporu a garantovanou reakční dobu. V případě modelu jednotlivých servisních výjezdů, platíte konkrétní servisní zásahy. Rádi vám připravíme nabídku na míru.